Бамбукові та джутові системи

jal15

Для початку розберемося, що взагалі таке римська штора?

Легкодоступною мовою – це тканинна шторка, під час складання якої, з ювелірною точністю утворюються горизонтальні складки, що мають ідентичну ширину. З кожним днем все більш популярними стають римські штори, виготовлені з бамбукового волокна та джуту, або просто народні дерев’яні штори. Виготовляються вони лише з органічних продуктів. З їх придбанням у вашому будинку буде затишно та по домашньому тепло.

Переваги цього виду штор. Самі собою ці штори універсальні у використанні. Їх можна повісити як удома, так і в робочих приміщеннях на кшталт офісу. Де б ви їх не використовували, все буде на найвищому рівні, тому що вони з чарівною легкістю впишуться у будь-який інтер’єр. Питання щодо екологічності навіть можна не порушувати. У виготовленні використовуються тільки натуральні матеріали без замінників. Можливість повного затемнення. Для захисту вашого приміщення від променів сонця і косих поглядів у вікна штори оснащують тканинною підкладкою. Матеріали. Для виготовлення використовуються тільки натуральний бамбук та джутові волокна. Карниз можна підібрати дерев’яний або алюмінієвий, який вам більше до смаку.

Принцип роботи. Управління римськими шторами здійснюється за рахунок шнура або ланцюжка, їхнє розташування може бути з різного боку, як праворуч так і зліва. Монтаж. Кріпляться штори до карнизу, який перекривається декоративним ламбрекеном або полотном шторки. Карниз кріплять до стіни чи стелі, залежно від ваших уподобань. Експлуатація. Бамбукові ролети дуже зручні тим, що їхня чистка відбувається швидко і легко. Цей вид штор дуже стійкий до ультрафіолетових променів та вологи.

Римська система

У римській системі, під час піднімання, мат збирається у складки, що дозволяє зручно регулювати світлопотік. Кількість та розмір складок можна підібрати окремо під індивідуальні запити кожного клієнта.

Рулонне складання

Це універсальна система, яка підходить для всіх типів матеріалів. Полотно збирається в рулон із низу вгору на нижню рейку.

jal22